Yhteystiedot

Ilves-Hockey Oy
Takojankatu 11
33540 Tampere

Puh. (03) 225 9400
Fax (03) 225 9444

ilves(at)ilves.com

Muut osoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)ilves.com

Aukioloajat

Toimisto ja kauppa on avoinna arkisin klo 10-16. Arkikotiottelupäivinä klo 10-17.
Laskutusosoite

Ilves-Hockey Oy
Y-tunnus 1604871-1

Verkkolaskuosoite: 003716048711
Operaattori: Maventa 003721291126 (DABAFIHH)

Ilves-Kauppa

(03) 225 9414
ilveskauppa@ilves.com

ilveskauppa.fi





Ilves-Hockey Oy:n henkilökunta

Risto Jalo
Toimitusjohtaja
risto.jalo@ilves.com
050 063 0133
Jukka Hirsimäki
Markkinointijohtaja
jukka.hirsimaki@ilves.com
050 073 4818
Timo Lehtinen
Myyntijohtaja
1.8. alkaen
Jussi Kankaanpää
Myyntipäällikkö
jussi.kankaanpaa@ilves.com
050 5050 920
Lasse Fihl
Yhteyspäällikkö
lasse.fihl@ilves.com
040 596 0315
Juha Koivunen
Viestintä
juha.koivunen@ilves.com
040 521 3224
Marika Rönkkö
Taloushallinto
marika.ronkko@ilves.com
03 225 9417
Sanna-Sofia Rinne
Kirjanpitäjä
sanna-sofia.rinne@ilves.com
03 225 9411
Satu Laakso
Ilves-Kaupan tuotevastaava
satu.laakso@ilves.com
050 378 1198
Virpi Raitia
Ilves-Kauppa ja laskutus
virpi.raitia@ilves.com
03 225 9414


Ilves-Hockey Oy:n hallitus

Jyrki Seppä, puheenjohtaja
Timur Kärki
Antti Nurmikolu
Esa Ranta-aho